MTÜ Heategevusfond Südamete Soojus


MTÜ Südamete Soojus ühendab neid, kes soovivad aidata, ja neid, kes vajavad abi.

Heategevusfond Südamete Soojus on mittetulundusühing ja selle lühinimi on MTÜ Südamete Soojus.

Fondi asutasid 2014. a jaanuaris Anna Rehema ja Kristina Kask. Esimene hea tegu tehti Tallinna lastehaigla neuroloogiaosakonnas. Ja siis sündis mõte asutada heategevusorganisatsioon, et aidata hätta sattunud inimesi.

Viie aastaga on korraldatud üle 50 ürituse ja kampaania. Neid tulemusi ei oleks olnud võimalik saavutada ilma heade inimesteta, kellel on soojad südamed ja keda teiste mured ei jäta ükskõikseks.

Kõik fondi projektid on suunatud meie hoolealuste abistamisele. Suurem osa meie heategevusüritustest on pühendatud lastekodu Lootus (Sillamäe) laste õppeürituste ja -reiside korraldamisele.

Korraldades kultuuriprojekte, toetab fond noori muusikuid, luuletajaid, disainereid, kunstnikke jt, andes neile võimaluse osaleda kontsertidel, kampaaniates, näitustel ja saada hindamatut kogemust korralduse vallas, aga ka laval ja näitustel. Kogutud raha annetatakse hoolealuste abistamiseks.


 
MTÜ Südamete Soojus on saanud "Vabatahtliku sõbra märgi" ja on kantud TMIN nimekirja.
 
Fondi juhtlause on: „Headuse ahel on lõputu!“ Me soovime ärgitada inimesi tegema head, muuta maailm õnnelikumaks ja osaleda meie heategevusprojektides ning võtta seeläbi osa nende inimeste saatusest, kes on pidanud silmitsi seisma raskete katsumustega.

Headuse ahel on lõputu!


Pangarekvisiidid

LVH EE097700771005794006
Mittetulundusühing Heategevusfond Südamete Soojus

NB! Makse selgituses tuleb märkida, et tegu on heategevusliku annetusega või kellele konkreetselt raha annetate.

Tänu headele inimestele kogusime 2020. aastaga


Anna Sinagi oma panus, ära jää ükskõikseks!

üle
54 000
euro

MTÜ Südamete Soojus loodi 2014.a. aitamaks abivajajaid ning ühendab neid, kes soovivad aidata, ja neid, kes vajavad abi. 

Kõik fondi projektid on suunatud meie hoolealuste abistamisele. Suurem osa meie heategevusüritustest on pühendatud lastekodu Lootus (Sillamäe) laste õppeürituste ja -reiside korraldamisele.

Kontaktid

  • Mittetulundusühing Heategevusfond Südamete Soojus
  • LVH EE097700771005794006
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • sydamete_soojus
    südametesoojus
    теплосердец
    нкотеплосердец

MTÜ Südamete Soojus on saanud "Vabatahtliku sõbra märgi" ja on kantud TMIN nimekirja.

Uudiskiri

© 2021 HEATEGEVUSFOND SÜDAMETE SOOJUS MTÜ.
Kõik Õigused Kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine ilma loata on keelatud!
Disain ja toetus Andrew Design OÜ.