Hoolelaused


Inimesed, keda aitab MTÜ Südamete Soojus

Georg Komkov

DiGeorge'i sündroom
Georgil on haruldane geneetiline haigus: DiGeorge'i sündroom. See on kaasasündinud immuunpuudulikkuse häire, millele on iseloomulik elundite väärareng. Žora käib mitu korda aastas Behterevi-nimelises aju-uuringute instituudis, kus saab vajalikku ravi.

Nastja Knjazeva

Achondroplaasia

9-aastasel Sillamäelt pärit Nastjal on haruldane geneetiline haigus - achondroplaasia. Sellele haigusele on iseloomulik jäsemete ebaproportsionaalne areng. Keha disproportsiooni raviks on vajalik keeruline käte ja jalgade pikendamise operatsioon.

Organisatsioonid, keda aitab MTÜ Südamete Soojus

Laste Hooldekande Asutus Lootus

Sillamäe

Alates 1996. aastast tegutseb Laste Hooldekande Asutuse Lootus juures (aadress: Gagarini 7, Sillamäe) laste turvakodu, mille eesmärk on aidata asotsiaalsete või materiaalsetesse raskustesse sattunud perede lapsi.

MTÜ Nagu Sina

Tallinn

Abi ja teenuste osutamine puuetega inimestele, kellel on täielik või osaline puue.

Tallinna Lastehaigla

Tallinn
Tänu MTÜ Südamete Soojus ja Tallinna Lastehaigla Toetusfondi koostööle loodi mitu projekti ja korraldati heategevuslik abi haiglas viibivatele lastele.

Erivajadustega laste emad

MTÜ Südamete Soojus aitab erivajadustega laste emasid, korraldades nende jaoks põnevaid üritusi, nagu näiteks juba traditsiooniline „Ilupäev“, või osutab erinevat liiki abi.

Eesti puuetega naiste liit

Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liit (EPNÜL)

Laste loomaaed ja Loomade varjupaik

Kukeharja, Vaivina, Ida-Virumaa

Ksenia Klotškova päästab juba 5 aasta vältel hobuseid ja aitab teisi loomi, kes vajavad uut kodu..

Vähekindlustatud, paljulapselised pered

MTÜ Südamete Soojus osutab üksikvanemaga, vähekindlustatud, paljulapselistele peredele materiaalset, ainelist ja toiduabi.

Kuidas aidata


Aitamine on lihtne!

Abivajajaid võib aidata eri viisidel: tehes ülekande, olles fondi partneriks, osutades korralduslikku, tehnilist, vabatahtlikku abi, lihtsalt hoolimise ja tähelepanuga. Peamine on mitte jääda ükskõikseks teiste inimeste murede suhtes.

Tee annetus

Võib teha ülekande MTÜ Südamete Soojus pangakontole või teha otsekorraldus ja kanda regulaarselt üle Teie määratud summa.

Kuidas saada abi


Te vajate abi?

Fond aitab erinevaid inimesi, kes on kokku puutunud raskete katsumustega. Võtke fondiga ühendust, kui Te vajate abi. 

MTÜ Südamete Soojus loodi 2014.a. aitamaks abivajajaid ning ühendab neid, kes soovivad aidata, ja neid, kes vajavad abi. 

Kõik fondi projektid on suunatud meie hoolealuste abistamisele. Suurem osa meie heategevusüritustest on pühendatud lastekodu Lootus (Sillamäe) laste õppeürituste ja -reiside korraldamisele.

Kontaktid

 • Mittetulundusühing Heategevusfond Südamete Soojus
 • LVH EE097700771005794006
 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • sydamete_soojus
  südametesoojus
  теплосердец
  нкотеплосердец
  волонтерство
  волонтерствоэстония

MTÜ Südamete Soojus on saanud "Vabatahtliku sõbra märgi" ja on kantud TMIN nimekirja.

Uudiskiri

© 2023 HEATEGEVUSFOND SÜDAMETE SOOJUS MTÜ.
Kõik Õigused Kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine ilma loata on keelatud!
Disain ja toetus Andrew Design OÜ.