Kavas


Projektid


Üritused lastekodudes

Väljasõidud ja ekskursioonid Eestis, jõulupidu, temaatilised kohtumised, töötoad ja palju muud laste jaoks, kes on jäänud ilma vanemlikust armastusest ja kes peavad ometi saama helgete lapsepõlvemälestuste osaliseks.

Heategevuskontsert

Traditsiooniline suur kontsert ansamblite, gruppide, luuletajate, tantsukollektiivide ja näitlejate osalusel. Kontserdi tulust saadud vahendid annetatakse fondi hoolealustele.

Kontsert „Tindipott“

Tindipott on uus ürituste sari, mille eesmärk on luua loomeinimeste ja intellektuaalset ajaviidet eelistava publiku jaoks ruum, milles hing saaks puhata, loetaks huvitavat luulet, lüürikat, kuulataks autorilaule ja tehtaks muusikat.

Telešõu „Lehtla“

Lehtla on Eesti esimene telesaadete sari, mis on pühendatud heategevusele ja on kutsutud tutvustama inimestele headuse ja vastastikuse abi maailma Eesti ja lähivälismaa tuntud inimeste näitel.

Talgud "Teeme ära"

„Teeme ära!“ lastekodus Lootus: territooriumi koristamine, akende ja uste pesu, konstruktsioonide värvimine, puude ja lillede istutamine, lõbusad mängud, grillimine õues.

Kampaania „Õitse!“

Koolidele suunatud heategevuskampaania „Õitse!“ eesmärk on aidata kaasa erivajadustega laste ja täiskasvanute keskuse sisseseadmisele Loksal.

Ilupäev

Kampaania on suunatud paljulapselistele emadele ja üksikemadele, samuti erivajadustega laste emadele, kellel ei ole alati võimalust ega aega teha kosmeetilisi protseduure.

Advokaadi konsultatsioon

Advokaadibüroo Clarus OÜ toetusel viiakse MTÜ Südamete Soojus kontoris iga kuu läbi tasuta advokaadi konsultatsioon.

Üritused haiglates

Haiglaravil olevate laste jaoks korraldatakse mitmesuguseid üritusi ja kampaaniaid.

Kampaaniad pansionaatides

Fond toetab Kose pansionaati, korraldades loomeõhtuid, kutsudes esinema muusikuid, kinkides tähelepanu ja head tuju.

Muud üritused

Toetus loomadele, osalemine laatadel, messidel, tasuta konsultatsioonid, heategevuskampaaniad, üritused ja palju-palju muud huvitavat fondi elu ja tegevuse kohta.

MTÜ Südamete Soojus loodi 2014.a. aitamaks abivajajaid ning ühendab neid, kes soovivad aidata, ja neid, kes vajavad abi. 

Kõik fondi projektid on suunatud meie hoolealuste abistamisele. Suurem osa meie heategevusüritustest on pühendatud lastekodu Lootus (Sillamäe) laste õppeürituste ja -reiside korraldamisele.

Kontaktid

 • Mittetulundusühing Heategevusfond Südamete Soojus
 • LVH EE097700771005794006
 • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • sydamete_soojus
  südametesoojus
  теплосердец
  нкотеплосердец
  волонтерство
  волонтерствоэстония

MTÜ Südamete Soojus on saanud "Vabatahtliku sõbra märgi" ja on kantud TMIN nimekirja.

Uudiskiri

© 2023 HEATEGEVUSFOND SÜDAMETE SOOJUS MTÜ.
Kõik Õigused Kaitstud. Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine ilma loata on keelatud!
Disain ja toetus Andrew Design OÜ.